Gympra

Výsledky

Rok Název akce Výsledek
2012 LOH Londýn Účast
2011 Mistrovství ČR, Třinec 1. místo více boj
2011 Grand Prix Brno 2011, Mix páry 3. místo
2011 Světový pohár Cottbus 7. místo prostná
2010 Mistrovství ČR, Brno 1. místo víceboj, 1. místo prostná, 1. místo kůň našíř, 1. místo kruhy, 1. místo přeskok, 1. místo bradla, 1. místo hrazda
2009 Světový pohár 5. místo bradla
2009 Mistrovství ČR 1. místo víceboj, 2. prostná, 3. místo bradla, 1. místo hrazda
2009 Mistrovství Evropy 6. místo hrazda
2008 Olympijské hry 2008, Peking účast na OH
2008 Světový pohár 6. místo hrazda
2007 Mistrovství ČR 2. místo více boj, 1. místo kůň našíř, 1. místo bradla, nominace na OH 2008
2006 Mistrovství ČR 1. místo
2006 Světový pohár, Gent, Belgie 4. místo prostná
2006 Mistrovství­ Evropy Volos, Recko 3. místo prostná
2005 GRAND PRIX – Brno Guinessova kniha rekordů – zápis
2005 Mistrovství­ Evropy Debrecen 7. místo prostná
2004 Světový pohár, Gent, Belgie 2. místo hrazda
2004 Mistrovství­ ČR, Ostrava 1. místo víceboj
2004 Mistrovství­ Evropy Lublan, Slovinsko 6. místo víceboj, 8. místo přeskok
2003 Mistrovství­ ČR, Ostrava Poruba 1. místo víceboj, 1. místo prostná, 2. místo přeskok, 2. místo bradla
2002 Mistrovství­ ČR, Třinec 1. místo víceboj
2002 Mistrovství­ Evropy jednotlivců – junioři­, Patras, Recko 1. místo hrazda. 2. místo přeskok
2001 MS mužů, Gent nejlepší z českého týmu
2001 Extraqliga mužů – 2. kolo, Praha 1. místo šestiboj
2001 Česká Wobenzym Grand Prix de gymnastique 2001 mix párů 4. místo (společně s Janou Komrskovou)
2001 Světový pohár Německo, Stuttgard 17. místo hrazda, 18. místo přeskok
2001 Mezinárodní­ závod Maribor, Slovinsko 3. místo šestiboj
2001 Mezinárdní­ závod GRAND PRIX Praha – junioři 1. místo šestiboj
2001 Mezinárodní­ závod CEFTA Cup 1. místo šestiboj
2001 Mistrovství­ ČR muĹľů, Brno 1. místo šestiboj, 2 . místo hrazda, 3. místo prostná, 3. místo přeskok, 3. místo bradla
2001 Extraqliga mužů -1. kolo 1. místo šestiboj
2001 Mezistátní­ utkání­ Německo – ČR, junioři 1. místo šestiboj
2000 Extraqliga mužů – 2. kolo, Praha 3. místo šestiboj
2000 Mezinárdní­ závod GRAND PRIX Praha 1. místo šestiboj, 1. místo prostná, 1. místo kruhy, 1. místo přeskok, 1. místo bradla, 1. místo hrazda, 2. místo kůň na šíř
2000 Mezinárodní­ závod DEVELOP Cup, Most 1. místo šestiboj
2000 Mistrovství­ ČR – juniorů 1. místo šestiboj, 2. místo prostná, 1. místo kůň na šíř, 2. místo kruhy, 1. místo přeskok, 1. místo bradla, 1. místo hrazda
2000 Mistrovství­ Evropy juniorů 7. místo šestiboj
2000 Mezistátní­ utkání­ Německo – ČR, Berlí­n 1. místo šestiboj
2000 Mezistátní­ utkání­ Dánsko – Rakousko – SR – ČR 1. místo šestiboj
2000 Mezinárodní­ závod OBI Team Cup, Berlí­n 6. místo šestiboj
1999 Mezinárdní­ závod GRAND PRIX Praha 1. místo šestiboj
1999 Mezinárodní­ závod GWG-Cup, Cootbus 8. místo šestiboj
1999 Mezinárodní­ závod DEVELOP Cup 10. místo šestiboj
1999 Mistrovství­ ČR – juniorů 1. místo šestiboj, 2. místo prostná, 2. místo kruhy, 1. místo bradla, 1. místo hrazda
1999 Mezinárdní­ závod Liestal 3. místo šestiboj
1999 Mezistátní­ utkání­ Německo – ČR, junioři 4. místo šestiboj
1998 Mezinárodní­ závod Memoriál J. Gajdoše – žáci 1. místo šestiboj
1998 Mezinárdní­ závod GRAND PRIX Praha – junioři 2. místo šestiboj, 1. místo bradla, 1. místo hrazda
1998 Mezistátní­ utkání­ ČR-SR žáci 1. místo šestiboj
1998 Mezinárodní­ závod GWG-Cup, Cootbus 3. místo šestiboj, 3. místo prostná
1998 Mistrovství­ Evropy juniorů (v době konání­ 13 let) 39. místo bradla, 21. místo hrazda
1998 Mezistátní­ utkání­ ČR – Izrael – Německo, junioři 7. místo šestiboj
1998 Memoriál Vladimí­ra Hudce – junioři 1. místo šestiboj
1997 Mistrovství­ ČR družstev a jednotlivců 1. místo šestiboj
1997 Mezinárodní­ závod Memoriál J. Gajdoše – žáci 1. místo šestiboj
1997 Mezinárdní­ závod GRAND PRIX Praha 1. místo šestiboj, 1. místo hrazda, 2. místo kůň na šíř, 2. místo kruhy
1997 Mezinárodní­ závod GWG-Cup, Cootbus 2. místo šestiboj
1997 Mistrovství­ ČR – žáci, povinné sestavy 1. místo šestiboj
1996 Mezinárodní­ závod UWW-Cup 96, Wien 1. místo šestiboj
1996 Mistrovství­ ČR družstev – starší­ žáci 1. místo šestiboj
1996 Mezinárodní­ závod Memoriál J. Gajdoše – žáci 1. místo šestiboj
1996 Mezinárdní­ závod GRAND PRIX Praha 1. místo šestiboj, 1. místo prostná, 1. místo kůň na šíř, 1. místo hrazda
1996 Mezinárodní­ závod DEVELOP Cup (1. juniorský závod) 13. místo šestiboj
1996 Mezinárodní­ závod GWG-Cup, Cootbus 2. místo šestiboj
1996 Mistrovství­ ČR – žáci 1. výkonnostní­ tří­da 1. místo šestiboj, 1. místo prostná, 1. místo kruhy, 1. místo bradla
1996 Mezistátní­ utkání­ ČR-SR žáci 1. místo šestiboj
1995 Mezinárodní­ mistrovství­ ČR – jednotlivá nářadí­ 1. místo kruhy, 1. místo bradla
1995 Mezinárodní­ závod UWW-Cup 95, Wien 1. místo šestiboj
1995 Mistrovství­ ČR družstev – starší­ žáci 1. místo šestiboj
1995 VC Prahy – mezinárodní­ závod 1. místo šestiboj, 1. místo prostná, 1. místo kruhy, 1. místo bradla, 1. místo hrazda
1995 Mezistátní­ utkání­ ČR-SR žáci 1. místo šestiboj
1995 Mezinárodní­ závod GWG-Cup, Cootbus 5. místo šestiboj
1995 Mistrovství­ ČR – žáci 1. výkonnostní­ tří­da 1. místo šestiboj, 1. místo kůň na šíř, 1. místo kruhy
1994 Mistrovství­ ČR družstev – starší­ žáci 1. místo šestiboj
1994 Mezinárodní­ závod Wehntal, Švýcarsko 1. místo šestiboj
1994 Mezinárodní­ závod UWW-Cup 94, Wien 1. místo šestiboj
1994 VC Prahy – mezinárodní­ závod 4. místo šestiboj, 1. míst prostná, 2. místo kůn na šíř, 2. místo kruhy
1994 Mistrovství­ ČR – žáci 2. výkonnostní­ tří­da 1. místo šestiboj
1993 Mezinárodní­ mistrovství­ ČR – nejmladší­ účastní­k 4. místo prostná, 4.-5. místo bradla
1993 Mistrovství­ ČR – žáci 3. výkonnostní­ tří­da 2. místo šestiboj
1992 Mistrovství­ ČR družstev – mladší­ žáci 3. místo
1992 Mistrovství­ ČR – žáci 3. výkonnostní­ tří­da 8. místo šestiboj